همسفران‌ سرزمين‌ رويا (كارگاه‌ رويا) از يوگي‌هاي‌ رويابين‌ تكنيك‌هاي‌ رويابيني‌ را بياموزيم‌: 1

 شما مي‌توانيد در حالت‌ خواب‌ نيز در وضعيت‌ هشياري‌ باقي‌ بمانيد.

 2 تصميم‌ بگيريد و اراده‌ كنيد كه‌ در جريان‌ خواب‌ در وضعيت‌ هشياري‌ باقي‌ بمانيد. هشياري‌ در خواب‌ را به‌ خود تلقين‌ كنيد: در طول‌ روز توجه‌ خود را كاملا به‌ هشياري‌ در زبان‌ رويا متمركز سازيد و اين‌ حالت‌ را بلافاصله‌ قبل‌ از خوابيدن‌ نيز مرور كنيد.

 3 مكان‌ آرامي‌ را بيابيد كه‌ در آنجا بتوانيد بر كنترل‌ روياي‌ خود تمركز كنيد.

 4 مهارت‌هاي‌ خود را در تمركز و مديتيشن‌ افزايش‌ دهيد، بدينوسيله‌ شما قادر خواهيد بود مهارت‌ كنترل‌ روياي‌ خود را گسترش‌ دهيد.

5 دوستان‌ علاقه‌مند به‌ رويا پيدا كنيد.

6 با كسب‌ حالت‌ هشياري‌ در جريان‌ خواب‌ شما قادر خواهيد بود هر گونه‌ تغييري‌ را كه‌ دوست‌ داريد در خواب‌ خود ايجاد كنيد.

 7 به‌ كمك‌ كنترل‌ رويا از دست‌ تصاوير ترسناك‌ رويا خلاص‌ خواهيد شد و ديگر تصاوير روياي‌ شما نمي‌توانند موجب‌ هراستان‌ گردند.

8 قبول‌ كنيد كه‌ تصاوير ترسناك‌ روياي‌ شما ساخته‌ و پرداخته‌ افكار و ذهن‌خودتان‌ است‌. در اين‌ صورت‌ ترسي‌ متوجه‌ شما نخواهد بود، دريابيد كه‌ در حال‌ خواب‌ ديدن‌ هستيد و در اين‌ صورت‌ مي‌توانيد در فضاي‌ عاري‌ از ترس‌ زندگي‌ كنيد.

سخني‌ با خوانندگان‌ عزيز خوانندگان‌ عزيز «تعبير رويا» با تشكر از اينكه‌ تاكنون‌ ما را همراهي‌ و با نظرات‌ و پيشنهادات‌ خود ما را ياري‌ كرديد، ستون‌ «تعبير رويا» بدينوسيله‌ از شما دعوت‌ مي‌كند خواب‌هاي‌ خود را با ما درميان‌ بگذاريد تا در صورت‌ تمايل‌ شما نسبت‌ به‌ چاپ‌ و تعبير آنها بپردازيم‌ و يا در بررسي‌ نمادهاي‌ روياهايتان‌ به‌ شما كمك‌ كنيم‌

/ 0 نظر / 24 بازدید